A. NATOČ VIDEO

Účastníkem soutěže je každý, kdo natočí soutěžní video v délce max. 30 sekund na téma NESROVNATELNÁ CHUŤ s produktem FAKEER v titulní roli, a to v souladu s uvedenými pravidly a přihlásí se do soutěže.

Jak video natočit ti názorně předvede parta našich youtuberů. Vymysli, s čím láhev FAKEER porovnáš a nezapomeň zřetelně vysvětlit, že:

„FAKEER má nesrovnatelně lepší chuť“

Každý soutěžící se může do soutěže přihlásit pouze s jedním videem, s tím, že je možné se soutěže účastnit pouze jednou.

KOUKNI NA VIDEA

B. PŘIHLAŠ SE DO SOUTĚŽE

  • 1. Umísti své soutěžní video na svůj Facebook nebo Instagram a označ hashtagem #fakeersoutez Nejpozději do 20. ledna 2017
  • 2. Pošli nám link videa na email soutez@fakeer.cz Nejpozději do 20. ledna 2017
  • 3. Do emailu uveď své jméno, příjmení, telefon a adresu. Pokud ti nebylo 18 let, napiš telefon, email a adresu bydliště svého zákonného zástupce, který ti k účasti v soutěži udělil souhlas. Pokud ti nebylo 18 let, napiš telefon, email a adresu bydliště svého zákonného zástupce, který ti k účasti v soutěži udělil souhlas.

Do soutěže nebudou zařazeni zájemci o účast v soutěži, kteří v e-mailu neuvedou všechny výše uvedené náležitosti, případně budou uvedené údaje nesrozumitelné a nefungující.

HRAJEME O

2x Smartphone iPhone 7

1x Mikina FAKEER

1x Snapback FAKEER

1x Triko FAKEER

5x Karton FAKEER

VYHODNOCENÍ SOUTEŽE

Vyhodnocení soutěže bude jednokolové. Do finále soutěže postupuje 10 videí, mezi jejichž autory se rozdělí výhry. Z těch pak porota složená se zástupců pořadatele a zástupců youtuberů v lichém počtu sestaví pořadí, přičemž první a druhý nejúspěšnější účastník získává smartphone iPhone 7, třetí nejúspěšnější mikinu Fakeer, čtvrtý nejúspěšnější účastník pak snapback Fakeer a pátý úspěšný účastník triko Fakeer. Zbývajících 5 finalistů pak každý jeden karton Fakeer drink.

uveřejnění výherců

Výherci budou uveřejněni v termínu 24. 1. do 7. 2.2017 na internetových stránkách FB/FAKEER Jednotliví výherci budou vyrozuměni na základě poskytnutých kontaktních údajů. Pokud se s výhercem nepodaří spojit do 7 pracovních dní od uveřejnění výsledků, bude cena udělena dalšímu v pořadí.

svolení se zobrazením

Účastník soutěže dále uděluje pořadateli ve smyslu ustanovení § 84 a § 85 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění, svolení se zobrazováním, rozmnožováním a rozšiřováním své podoby zachycené na obrazových snímcích přihlášených do soutěže včetně jejího zpracování k marketingovým účelům pořadatelem v rozsahu dle těchto pravidel, a to bez nároků na jakoukoli odměnu.

V Praze, dne 20.12. 2016

Celé znění pravidel najdete ZDE

KOUKNI NA VIDEA